Kontakt

 

Transplanner sp.z o.o.

ul. Pszenna 112A
80-297 Banino
NIP 5892013031
Regon 222032761

tel.: +48 58 355 60 19
e-mail biuro@transplanner.pl

 


 Sprzedaż kontenerów

Dorota Mielewczyk

Sales Specialist
Sprzedaż Kontenerów
d.mielewczyk@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype dmielewczyk
Tel. 665 224 344


 

Magdalena Bielawa

Junior Container Sales Specialist
Sprzedaż Kontenerów
m.bielawa@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype mbielawa.transplanner
Tel. 667 770 707

Justyna Plichta

Container Rent Specialist
Wynajem kontenerów
j.plichta@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype jplichta.transplanner
Tel. 665 556 505


 

Agnieszka Bednarska

Container Rent Specialist
Wynajem Kontenerów
a.bednarska@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype abednarska.transplanner
Tel. 609 991 708

 

 

Magdalena Rakowska

Junior Container Rent Specialist
Wynajem Kontenerów
m.rakowska@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype mrakowska.transplanner
Tel. 518 148 883

Leszek Plewako

Junior Container Rent Specialist
Wynajem Kontenerów
l.plewako@transplanner.pl
kontener@transplanner.pl
Skype lplewako.transplanner
Tel. 518 182 735


 

 

 


 


 


 


 

Transport

Marcin Pajura

Business Development Manager
Obsługa Transportu Kontenerów Chłodniczych
m.pajura@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype mpajura.transplanner
Tel. 695 550 135

Kamila Broner

Transport Manager
Obsługa Transportu Kontenerów w Exporcie
k.broner@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
gg 19279199
Skype kbroner.transplanner
Tel. 697 251 402

Irena Konopczyńska

Transport Manager
Obsługa Transportu Kontenerów w Exporcie
i.konopczynska@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
gg 4920948
Skype ikonopczynska.transplanner
Tel. 783 667 000

Marlena Szymańska

Transport Specialist
Obsługa Transportu Kontenerów w Imporcie
m.szymanska@transplanner.pl
p
lan@transplanner.pl
gg 6663795
Skype mszymanska.transplanner
Tel. 665 150 775

 

Paweł Dąbkowski

Junior Transport Specialist
Obsługa Transportu Kontenerów w Imporcie
p.dabkowski@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
gg 55377718
Skype pdabkowski.transplanner
Tel. 697 251 115

Krzysztof Okrój

International Transport Specialist
Obsługa Transportu Międzynarodowego
k.okroj@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype kokroj.transplanner
Tel. 609 533 366

Katarzyna von Mach 

Transport Specialist
Obsługa Transportu Kontenerów Chłodniczych
k.vonmach@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype kvonmach.transplanner
Tel. 665 656 456

Maciej Lehmann

Transport Specialist
m.lehmann@transplanner.pl
Skype mlehman.transplanner
Tel. 667 774 709

 

 

Monika Bronk

Junior Transport Specialist
Obsługa Transportu Kontenerów w Imporcie
m.bronk@transplanner.pl
skype mbronk.transplanner

 

 


 

Administracja

Natalia Majewska

Administration Specialist
Rozliczenia Działu Transportu
n.majewska@transplanner.pl
p
plan@transplanner.pl
Skype nmajewska.transplanner
Tel. 58 355 60 19

 

Emilia Różalska

Administration Specialist
Obsługa korespondencji
e.rozalska@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
gg 50125130
Skype erozalska.transplanner
Tel. 58 355 60 19

Aleksandra Lachs

Financial Controller
a.lachs@transplanner.pl
Skype alachs@transplanner
Tel. 607 933 605

 

 


 

 

 

 

Dział techniczny

Jarosław Karwowski

Product Manager
Kierownik Produkcji
j.karwowski@transplanner.pl             
kontener@transplanner.pl
             Tel.603 082 101

Andrzej Bieszk

Maintenance Coordinator
Kierownik Hali
kontener@transplanner.pl
Tel.58 355 60 19

 

Daniel Waleczkowski

Technical Manager
Kierownik Remontu Kontenerów
kontener@transplanner.pl 
Tel. 58 355 60 19

 

Szymon Grzechnik

Project Manager
Kierownik Projektu
s.grzechnik@transplanner.pl
Tel. 669 772 207

 

Tomasz Świderski

Quality Inspector
t.swiderski@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype tswiderski.transplanner
Tel. 697 251 240

 

Roman Bieszk

Technical Specialist
Elektryk
kontener@transplanner.pl
Tel. 58 355 60 19

 

Piotr Stefanowski

Technical Specialist
Montaż kontenerów
kontener@transplanner.pl
Tel. 58 355 60 19 

Jarek Wróblewski

Technical Specialist
Montaż kontenerów
kontener@transplanner.pl
Tel. 58 355 60 19

Łukasz Wiśniewski

Technical Specialist
Montaż kontenerów
kontener@transplanner.pl
Tel. 58 355 60 19

 
 

Zarząd

Andrzej Bieszk

Chief Executive Officer
Prezes Zarządu
a.bieszk@transplanner.pl
plan@transplanner.pl
Skype abieszk.transplanner
Tel. +48 58 355 60 19

Transplanner sp. z o.o.
ul. Pszenna 112A
80-297 Banino
email: biuro@transplanner.pl
tel: +48 58 355 60 19
fax: +48 58 355 60 19
NIP 58920113031
REGON 22203761
KRS 0000498375

KONTENERY
MAGAZYNOWE
KONTENERY
UŻYWANE
KONTENERY
CHŁODNIE

Kontenery Trójmiasto
ul.Pszenna 112A
80-297 Banino

Kontenery Poznań
ul. Nowina 9
60-589 Poznań

Kontenery Gdynia
ul. Spokojna 22
81-549 Gdynia

Kontenery Szczecin
ul. Niedziałkowskiego 24
71-410 Szczecin

Kontenery Gdańsk
ul. Bysewska 18
80-298 Gdańsk

Kontenery Warszawa
ul. Sabały 58
02-174 Warszawa

Kontenery Kraków
ul. Szlak 77
31-153 Kraków

Kontenery Wrocław
ul. Włodkowica 21/35
50-072 Wrocław

Created By Studio Spectro
FORMULARZ
KONTAKTOWY